Ubytování v blízkosti Termálních lázní Velké Losiny Privat pod Skalkou

O ubytování

Ubytování rodinného typu s kapacitou max. 3 osoby

Nachází se ve Velkých Losinách v Olomouckém kraji, velkou předností tohoto objektu je vzdálenost cca 300 m od termálního parku a lázní Velké Losiny, centra obce, 500 m od vlakového nádraží i autobusové zastávky. Apartmán je situován v přízemí rodinného domu, na podlaze je dlažba, vstup s klíčem. Prostor má samostatný vstup přes sluneční terasu, která je vybavena venkovním nábytkem - venkovní jídelní kout, na požádání je k dispozici gril na dřevěné uhlí. Na zahradě jsou k dispozici lehátka na opalování a skládací sušák na prádlo. Parkování v blízkosti objektu zdarma, Wi-Fi rovněž zdarma. Vytápění prostoru je zajištěno napojením na domovní ÚT. Stravování neposkytujeme, ale v dobře vybavené mini kuchyňce lze připravit rychlá, jednoduchá jídla, zejména snídaně či večeře.

Věříme, že vám pobyt zpříjemní také pohled na zahradu, která objekt obklopuje a je z velké části přístupná našim hostům. Naši zahradu milujeme nejen pro její vzhled, ale též proto, že si můžete klidně sednout k jezírku, popíjet kafíčko, poslouchat zurčící vodu a pozorovat čiperné rybičky, červené karasy, jak se rochní těsně u hladiny nebo otvírají papulky a loví potravu, rozhozenou na hladině. Zajímavý je i výhled na okolní hory. Tomu říkám relax, jak má být.

Všechny prostory nekuřácké, na terase je kouření dovoleno. Od hostů se vyžaduje noční klid od 23:00 do 7:00.

Vybavení:

Ložnice

je vybavena dvěma samostatnými postelemi, šuplíkovou skříňkou a horní prosklenou skříňkou, peřináčem, samozřejmostí jsou lůžkoviny a ručníky.

Koupelna

vybavená umyvadlovou skříňkou, fénem, pohodlným sprchovým koutem a WC.

Obývací pokoj

s kuchyňským koutem (varná deska, kuchyňské potřeby, mikrovlnná trouba, lednička, toustovač, kávovar, čistící prostředky na nádobí), skříň na uložení oblečení a obuvi, TV s plochou obrazovkou, sklopná postel sloužící jako přistýlka,

Kdybyste si zapomněli vzít něco na čtení, máme zde taky pár knih, které by vás mohly zaujmout. V šuplíku nechybí ani Člověče nezlob se, Domino nebo karty.

Programová nabídka a inspirace v sekci RELAX

Ať už se rozhodnete jakkoli, rádi Vás u nás přivítáme během celého roku. Těšíme se na Vás!

Ocenění

Zlatá firma

V letošním roce jsme získali ocenění v rámci projektu "Zlatá firma"

Traveller Review Awards 2024

Rovněž jsme získali od skupiny Booking.com hodnocení krásných 8,9 bodů z 10